WoWCenter.pl
Wydarzenia

Patch 3.2: PTR dostępny do pobierania!  

  Tajgeer : Tagi: patch3-2, ptr
http://www.theburningcrusade.pl/files/ptricon.pngWczoraj informowaliśmy Was o możliwości kopiowania swoich postaci na serwery PTR. W dniu dzisiejszym Blizzard sprawił nam małą niespodziankę i udostępnił możliwość pobierania patcha 3.2!

Aby móc pobrać najnowszego patcha do testów, wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie przejść na podstronę. Następnie klikamy zakładkę Download Client i wybieramy odpowiednią dla nas wersję językową oraz system. Mimo, że początkowo pobieramy wersję 3.0.1, to nie należy się tym przejmować - po ściągnięciu tego pliku, a następnie zalogowaniu w grze przy użyciu swoich danych - rozpocznie się pobieranie właściwego pliku.

http://www.theburningcrusade.pl/files/coliseum_thumb.jpg


Na zakończenie dodam, że patch waży zaledwie 1.37 GB, co jest bardzo małą ilością zważając na to, jakie zmiany on przeprowadza. Nie pozostaje mi nic innego, jak... życzyć wysokich transferów :-).
Musisz się zalogować aby dodać komentarz

Komentarze :

  Fierro

"życzyć wysokich transferów" ... ŚWIATŁOWÓD!

  AWSZE

gdzieś jakieś info co on takiego wprowadza